Muzyka

Szpaku – Uzumaki Forma Ostateczna

szpaku uzumaki forma ostateczna

Uzumaki Forma Ostateczna, czyli nowy album Szpaka.

Szpaku Uzumaki Forma ostateczna to szósty album rapera, w którym ukazuje on swój świat z perspektywy emocji, postrzegania świata, ale także swoje wzloty i upadki. Po tytułach piosenek można zauważyć, że album ten nawiązuje do ulubionych anime Szpaka, takich jak Naruto oraz Chainsaw Man. Znajduje się w nim 12 poniżej wymienionych utworów, a każdy z nich opowiada o innej cząstce artysty:

1. Uzumaki Forma Ostateczna

2. Kraina Lodu

3. Crazy Frog feat. Waima

4. Chainsaw Man 

5. Mały Rui feat. Rolex

6. Full Metal Skit

7. Totoro

8. Na Zawsze feat. Chivas

9. Nietoperze

10. Byłem Młody feat. Jan-Rapowanie

11. Scooby Doo

12. Ostatni Ninja

Sami muzycy nie komentują swojego projektu, pozostawiając interpretację i odczucia bezpośrednio słuchaczom. Jak sami mówią: ,,Trzeba tę płytę po prostu przesłuchać, aby dowiedzieć się, co za sobą niesie”.

Kiedy album został wydany?

Album został wydany 27 lipca 2023 roku, a za jego produkcję odpowiada Kubi Producent. Szpaku Uzumaki Forma Ostateczna jest dziesiątym wydanym albumem przez wytwórnię GUGU. 

Gatunek oraz inni wykonawcy

Szpaku Uzumaki Forma Ostateczna jest albumem z gatunku muzyki hip-hop. Prócz Szpaka możemy usłyszeć w niej także innych artystów tworzących podobną muzykę. A wśród nich są: Waima, Rolex, Chivas oraz Jan-Rapowanie. I mimo że ich style mogą się od siebie różnić, to w każdym z utworów stanowią doskonałe połączenie dające oryginalny efekt. Szpaku Uzumaki Forma Ostateczna stanowi opowieść o różnych przeżyciach artysty zawartą w dwunastu piosenkach, dając tym samym wgląd do świata wewnętrznego twórców.