Muzyka

Kto gości w 2020 Label?

2020 label

2020 Label jest to kolektyw wydawniczy założony przez znany duet Pro8L3m, Taco Hemingwaya, Jedynaka oraz DJ Chwiała. Ponadto do grupy należą: Duet 2 Sławy oraz Lajzol i Pers wzbogacony o duet Dwa Sławy, Otschodzi, Dziarmaga.

Czym wyróżnia się 2020 Label?

Label 2020 jest to kolektyw wydawniczy charakteryzujący się nowoczesnym podejściem do muzyki, tworzenia, wydawania, a także przygotowania artystów do fazy wejścia związanego z wszystkim aspektami działalności muzycznej. Za sprawą zdolnych członków, którzy świetnie znają się na muzyce można liczyć nie tylko na dynamiczne wsparcie, ale także nieszablonowy tok myślenia, który wyróżnia się spośród tłumu.

Label 2020 świetnie prosperująca wytwórnia Płytowa 2020

Label 2020 to wytwórnia muzyczna, która swój pierwszy album wydała na początku swojej działalności. Była to Epka Dziarmaga. Kolejne równie dobrze znane to Hologram Gverilly, Europa, a tuż zanim został wydany Oki 47 Playground. Warto podkreślić, że na potrzeby wytwórni został stworzony kanał YouTube 2020. Ponadto w 2022 roku po zmianie prawnej instytucji z wytwórni muzycznej na kolektyw udało się zapowiedzieć wspólnie album Club 2020.

Założyciele trudnią się muzyką z gatunku rap, a ich działalność znajduje się na terenie Polski. Warto podkreślić, że ta wytwórnia muzyczna jest gratką dla pasjonatów z branży muzycznej oraz rozrywkowej. Posiada niezwykle bogate portfolio składające się z różnorodnych wydawnictw oraz projektów.

Jak można zauważyć Label 2020 to niezależny kolektyw wydawniczy, który charakteryzuje się świadczeniem wsparcia dla młodych i utalentowanych osób, a ponadto produkuje wydawnictwa odchodzących w niepamięć gatunków.