Muzyka

Oczy szeroko zamknięte – album, który został stworzony z pasją

Albumy twórców przeważnie są wytworem ich doświadczeń i weny twórczej, jednak często bywa również, że są to kompozycje stworzone ad hoc, które nie mają głębszej wartości. Z pewnością album „Oczy szeroko zamknięte” nie wpisuje się w ten schemat, ponieważ jest to płyta pełna uzewnętrznień, która na pewno znajdzie wierne grono słuchaczy, ale o tym powiemy sobie więcej w naszym tekście.

Opał stworzył życiowe dzieło

Płyta „Oczy szeroko zamknięte” została nagrana przez Opała, a producentem jest Brain Dead Familia. To, co wyróżnia płytę, to przede wszystkim opis życiowych doświadczeń, a konkretniej wzlotów i upadków, które działy się w życiu artysty przez ostatni rok. Warto podkreślić, że Opał tych doświadczeń miał bez liku, jednak w środowisku raperów jest to rzeczą jak najbardziej naturalną. Właśnie to sprawiło, że płyta tak dobrze została odebrana przez słuchaczy i środowisko, ponieważ jest w niej esencja tego, o czym zawsze nawijają raperzy, czyli o własnym życiu. Nie ma tu zatem „pustych” tematów, które są zwykłymi zapychaczami płyty, ale jednak wartość jest przeogromna. Album można dostać między innymi w Queshop.

Płyta pokazuje progres twórcy

Przy całej palecie doświadczeń warto zwrócić uwagę, że artysta po prostu się rozwinął. Widać to po kolejnych kawałkach, chociaż jest to dość naturalna droga. Płyta „Oczy szeroko zamknięte” z pewnością jest krążkiem najbardziej emocjonalnym, ale fani tego typu muzyki powinni być zadowoleni, ponieważ nie ma nic lepszego niż artyści, którzy grają prawdziwą muzykę, wprost ze swojego serca. Dlatego też jak najbardziej warto dać jej szansę i zakupić krążek, by się przekonać na własnej skórze o progresie.