Muzyka

Kim jest Kizo i jaka jest jego muzyka?

Kizo Ostatni taniec

Hip-hop to jeden z ulubionych gatunków Polaków, nie tylko tych młodych. Co prawda oni są największym targetem, jednak są to fani, którzy rosną wraz z tą muzyką i choć z czasem pewne gusta mogą ewoluować, to rzadko zdarza się, że wyrzekają się oni swoich pierwotnych sympatii dla rapu. Rosnąca ilość raperów również jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem, że jak najbardziej jest na nią zapotrzebowanie. Postanowiliśmy przybliżyć postać Kizo w pewnej soczewce, bo jest to jeden z wyróżniających się raperów i uważamy, że warto powiedzieć o nim kilka słów.

Sylwetka Kizo. Kim jest ten popularny raper?

Kizo to Patryk Woziński i co ciekawe, nie jest on znany tylko z działalności muzycznej, chociaż to jest jego główna dziedzina, ale również z tego, że jest zawodnikiem Fame MMA. Kizo jest z rocznika 1994, ale swoim doświadczeniem na pewno może być wzorem dla wielu młodych artystów. Współpracował z takimi tuzami polskie sceny hip-hopowej jak Borixon, Białas czy Malik Montana.

Osiągnięcia Kizo są już naprawdę bardzo duże

Jeżeli jeszcze ktoś z was go jeszcze nie zna, to jak najbardziej warto zapoznać się z tym jakie są płyty Kiza dostępne chociażby tutaj. Poza tym, że jest to muzycznie spójny projekt, to w dodatku widownia bardzo go doceniła. Nie ma przypadku w tym, że album „Jeszcze pięć minut” zdobył 3x platynową płytę, co nie zdarza się zespołom grającym muzykę mainstreamową. Sprzedaż płyty bardzo zaskoczyła samego Kiza, chociaż już poprzedni album „Posejdon” był na 2 miejscu na polskich listach, więc późniejsze sukcesy były tylko ich wypadkową.