Muzyka

Wschodzące gwiazdy rapu. Kim jest Kabe?

Kabe King Kong

Kabe to jedna z niezwykle cenionych gwiazd rapu na muzycznym rynku. Stosunkowo niedawno raper zyskał sławę, a już może cieszyć się sporym gronem odbiorców. Nie bez znaczenia są wysokie miejsca w notowaniach list przebojów. Kim Jest Kabe? Co warto o nim wiedzieć? Jak nazywa się nowy album piosenkarza?

Płyty Kabe

Młody artysta wychowywał się we Francji, mimo tego, że pochodzi z Olsztyna. Biegle włada dwoma językami, co udowadnia w swoich utworach. Kabe często podkreśla swoje pochodzenie i wskazuje, że wiele mu dało doświadczenie zdobyte zagranicą. Raper ma niewiele ponad 20 lat, co nie każdy wie. Warto zauważyć, że artysta jest związany z wytwórnią Stoprocent. Ta wytwórnia wypromowała wielu polskich artystów. Kabe sam przyznaje, że cały czas się rozwija i pragnie podbijać muzyczną scenę. Chce być znany nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Aktualnie płyty Kabe bardzo szybko się sprzedają, na co wskazują rankingi sprzedaży. Debiutancki album Kabe nosi nazwę Albinos EP. Raper obiecał fanom, że gdy zdobędzie ona status złotej płyty, w sprzedaży pojawi się preorder z kolejnymi materiałami.

Nowa płyta Kabe

W 2022 roku Kabe wydał płytę o nazwie King Kong. Nie zapominajmy też o płycie z roku 2020, która nosi nazwę Mowgli. Każda z tych propozycji dostępna jest w ofercie Preorder.pl i spotkała się z szerokim uznaniem na muzycznym rynku. Raper przyciąga wzrok unikalnym stylem, ciekawym wyglądem i wyjątkowymi utworami. Nic więc dziwnego, że płyty Kabe rozchodzą się niczym świeże bułeczki. To raper pochodzący z Polski, który cały czas rozwija swoją karierę.