Muzyka

Kiedy nowa płyta Taco Hemingway’a?

Taco Jarmark - jedna z ostatnich płyt artysty

Albumy Taco Hemingway’a z miejsca stają się hitami hip-hopowej sceny muzycznej. Od ostatniego materiału wydanego przez Filipa Szcześniaka minęły już dwa lata, fani zastanawiają się więc kiedy mogą spodziewać się nowych kawałków. Taco Hemingway pojawia się na festiwalach muzycznych i gra koncerty, ale jego nowy album nadal nie ujrzał światła dziennego.

Fani rapera czekają na nowy materiał

Płyty Taco często pojawiają się nieoczekiwanie, a raper nie prowadzi długich kampanii promujących wydawnictwo. Nie musi – liczni fani z miejsca sprawiają, że kawałki zajmują chlubne pierwsze miejsca w serwisach streamingowych. Tak naprawdę płyta może pojawić się więc w każdym momencie. Szcześniak rzadko zdradza kulisy swojej pracy solowej i kolaboracji z innymi twórcami. A tych drugich zapowiada na najbliższy czas wiele. Fani nie mogą się już doczekać – w końcu to właśnie Taco wraz z Quebonafide stworzył jedną z najbardziej kultowych hip-hopowych kolaboracji – Taconafide.

Dotychczasowe projekty Taco

Ostatnie albumy Taco Hemingway’a to wydane w 2020 roku „Jarmark ” i „Europa” – zobacz więcej na https://preorder.pl/muzyka/26339,taco-hemingway. Chociaż nie są uznawane za najlepsze albumy rapera to znajdziemy tu kilka wyróżniających się utworów. Jednym z nich jest Polskie Tango, które stało się niemalże hymnem wielu protestów, które miały miejsce w Polsce w tamtym czasie. Taco z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy fanów nie tylko wnikliwą analizą rzeczywistości, ale i doskonałym wykonaniem trudnych utworów, co szczególnie imponuje podczas wykonań na żywo.